Microsoft Expression Studio 2

Profesionálne návrhárske nástroje balíka Microsoft Expression Studio 2 vám umožňujú navrhovať štandardizované webové lokality, bohatý obsah alebo obsah pre doplnok Silverlight. 
Balík Expression Studio 2 zahŕňa produkty Expression Web, Expression Blend, Expression Design, Expression Media a Expression Encoder.

 

Funkcie:

Expression Web  Expression Web  Produkt Expression Web 2 vám poskytuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytváranie štandardizovaných webových lokalít, ktoré sa integrujú s riešeniami ASP.NET alebo PHP. 
Microsoft Expression Blend Expression Blend Produkt Expression Blend 2 vám umožňuje využívať potenciál technológií XAML a Silverlight a poskytovať tak pútavé používateľské rozhrania pre pracovné plochy systému Windows, ako aj pre web.
Microsoft Expression Design Expression Design S produktom Expression Design 2 môžete vytvárať sofistikované prostriedky na využitie v projektoch, v ktorých sa používajú produkty Expression Web a Expression Blend.
Microsoft Expression Media Expression Media S produktom Expression Media 2 môžete s ľahkosťou spravovať svoj digitálny svet. Pracuje s viac ako 100 typmi médií. Umožňuje rýchlo vyhľadávať, usporiadať a zdieľať súbory.
Microsoft Expression Encoder Expression Encoder Produkt Expression Encoder 2 vám umožňuje kódovať súbory s videom, vytvárať živé webové vysielania, rozširovať možnosti médií prostredníctvom prekrývania a publikovať s využitím doplnku Microsoft Silverlight.